ONLINE ZA 14 DNÍ

Ukažte světu, že to myslíte vážně!

Díky designu webových stránek, který odpovídá vaší značce, působíte profesionálně a snadno zaujmete vaše publikum. 

Usnadněte si život

Se správným základem a strategií pro online podnikání ušetříte čas i peníze.  Web pro vás pracuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Je vždy dostupný.

Představte si toto....

Váš nový web bude krásný, ale také plnně funkční. Můžete okamžitě začít se získáváním potenciálních zákazníků a rezervací nových vysněných klientů.


Tento speciální balíček online podpory pro vás, vychází s mnohaletých zkušeností s mými klienty a jejich různými potřebami. Od firemních stránek, přes osobní blogy, internetové obchody až po pomoc se správou sociálních sítí. 

Dělala jsem weby na míru za desetisíce, které často nedokázali klienti pořádně využít a skončily ve statické podobě, tak jak jsem je předala i několik let. A to hlavně proto, že úpravy takového webu či eshopu byly technicky, časově i finančně náročné. To stejné se sociálními sítěmi, předány s láskou, zabity neaktivitou.

V současné době svým klientům pomáhám najít co nejjednodušší a hlavně finančně dostupné řešení, které si mohou snadno obsluhovat sami po krátkém zaučení a efektivně. 

Chcete být kompletně ONLINE za pouhých 14 DNÍ? Pojďte se podívat co vás čeká...


Webové stránky

Budu vaším průvodcem k novým webovkám

Během 10 dní společně zvládneme postupně těchto několik bodů:

 1. Seznámení - vyplníte seznamovací dotazník pro web
 2. Dáme spolu 1 hodinový strategický telefonní hovor
 3. Registrace projektu na Webnode + výběr vhodného tarifu
 4. Vybereme a zaregistrujeme nejlepší webovou doménu vč. emailu
 5. Odsouhlasíme si návrh struktury webu (menu, stránky), 3-5 stránek (obvykle domovská stránka, informace, služby, kontakt, portfolio/reference)
 6. Vybereme ideální grafickou šablonu pro váš nový web
 7. Korektura obsahu webu, textů s copywriterkou, korektura obrázků/fotografií, definování firemní identity (barvy, fonty písma)
 8. Nastavení formulářů na webu (objednávka, poptávka, rezervace)
 9. Spuštění vašich nových webovek!
 10. Registrace webu do vyhledávačů

-- NEBO --

Internetový obchod

Budu vaším průvodcem k novému eshopu  

Během 10 dní společně zvládneme postupně těchto několik bodů:

 1. Seznámení - vyplníte seznamovací dotazník pro eshop
 2. Dáme spolu 1 hodinový strategický telefonní hovor
 3. Pronájem eshopové platformy (Webnode, Shoptet.cz apod.) + výběr vhodného tarifu
 4. Vybereme a zaregistrujeme nejlepší webovou doménu vč. emailu
 5. Odsouhlasíme si návrh struktury eshopu (menu, kategorie)
 6. Vybereme ideální grafickou šablonu pro váš nový eshop
 7. Korektura obsahu eshopu, textů a popisu produktů s copywriterkou, korektura obrázků/fotografií, definování firemní identity (barvy, fonty písma)
 8. Nastavení dopravy a plateb, výběr a propojení platební brány
 9. Spuštění vašeho nového eshopu!
 10. Registrace eshopu do vyhledávačů zboží

+ PLUS

Sociální sítě

Pomůžu vám rozjet socky

Možná to někomu přijde jako jednoduchá věc, ale ne každý ví jaký je rozdíl mezi firemní stránkou a skupinou (nejčastější chyba začátečníka :-)

 • Založení firemní Facebookové stránky
 • Založení firemního Instagramu
 • Propojení s webem nebo internetovým obchodem
 • Založení firemního blogu + návrh témat článků

 V rámci balíčku získáte moji privátní podporu přes Whatsapp či Messenger na celých 14 dní.

Navíc obdržíte tyto BONUSY!

Kika Online Klub

Přístup do VIP uzavřené facebookové skupiny na 1 rok, kde vám bude poskytována online podpora při údržbě vašich nových webových stránek nebo eshopu. Můžete se také těšit na návody, tipy a triky z online podnikání. Komunita stejně naladěných duší, které si vzájemně pomáhají, včetně mojí maličkosti.

Online průvodce webem

Součástí tohoto balíčku je Online průvodce webem se spoustou návodů, jak váš web editovat a udělat úžasným. Průvodce je určený k samostudiu. Věřím totiž, že si svůj nový web dokážete po krátkém zaškolení pomocí tohoto pomocníka upravovat úplně sám/sama. 

Plánovač pro socky

Praktický pomocník, který vám usnadní týdenní plánování příspěvků na sociální sítě. Doporučuji věnovat 15 minut v neděli večer této tabulce a uvidíte jak vám po příjemně stráveném víkendu budou sršet nápady na papír!


„Zní to krásně? Jdeme do toho spolu?“

Cena balíčku obsahuje výše uvedenou online podporu + bonusy. 

18 900 Kč

FAQ Nejčastější dotazy

Opravdu vše stihneme za 14 dní?

Ano určitě, s mými zkušenostmi, pokud není nutné čekat na dodání textů, grafiky či fotografií od dodavatelů, se nový web či eshop dá stihnout za 14 dnů.  Jsem schopná vám strategicky navrhnout vizi vašeho projektu rychle a efektivně. 

Co balíček NEobsahuje?

 • texty (musí pocházet od vás nebo od vaší copywriterky)
 • obrázky/fotografie (ideálně vlastní, ale lze použít z fotobanky z bezplatných i placených zdrojů, poradím při výběru)
 • návrh firemní loga
 • náklady na prémiové služby vybraných online platforem, náklady na zřízení platební brány
 • propojení s reklamními systémy

Potřebuji logo?

Aby vaše stránky fungovaly, nepotřebujete logo! Místo loga můžeme použít jen typografii (písmo) a název vaší firmy, popřípadě ikonu. Pokud se později rozhodnete investovat do své značky a využijete služeb profesionálního grafika (což vřele doporučuji), můžete na své stránky logo snadno dodatečně přidat. V rámci tohoto balíčku spolu můžeme vytvořit "firemní identitu" výběrem barev a fontů písem a jejich aplikací na váš web. 

Co však budete potřebovat jsou obrázky/fotografie, které budou rezonovat s vaší značkou! Existuje spousta bezplatných i placených zdrojů obrázků, každopádně ideální je mít vlastní. Můžeme začít se základními obrázky z fotobanky Webnode, které můžete kdykoli v budoucnu na svém webu aktualizovat.

Jakou platformu webových stránek používáte? 

K návrhu webových stránek aktuálně používám Webnode. Moji klienti tuto platformu milují, protože jejich editor se používá velice intuitivně a stránky je snadné aktualizovat, např. i pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Mají také rychlou a spolehlivou zákaznickou podporu. Dalším benefitem je také to, že si nemusíte dělat starosti s problémy se zabezpečením a zálohami.

Pracuji také s řešením pod Wordpress, Wix a dalšími platformami.

V rámci budování většího internetového obchodu věřím jednoznačně platformě Shoptet. 

Jak časově náročné to bude pro mě? 

Vyplnění seznamovacího dotazníku vám zabere cca 30 minut, poté nás čeká 1hodinový strategický hovor (videohovor), abychom mohli prodiskutovat cíle vašeho projektu. Budete si však muset vyhradit čas na napsání veškerých textů nebo práci s copywriterem a také dodání fotografií a na web. 

Co když se mi nelíbí žádná šablona?

Upřímně to se mi ještě nestalo. Webnode nabízí více než sto moderních šablon s responzivním designem, což znamená, že váš web bude vypadat skvěle, bez ohledu na to, s čím se na něj díváte - mobil, tablet nebo počítač. Po aplikování vašich brandových barev, loga, fontů písma a fotografií původní šablonu ani nepoznáte.

Co když budu potřebovat aktualizaci webu v budoucnosti?

Součástí tohoto balíčku je Online průvodce webem se spoustou návodů, jak váš web nový editovat a udělat úžasným. Dále získáváte přístup do uzavřené facebookové skupiny Kika Online Klub, kde vám budu poskytovat online podporu pro údržbu vašich webových stránek po celý 1 rok. Pokud však opravdu chcete pomoci s údržbou vašeho webu, mohu podle potřeby provádět aktualizace webových stránek za hodinovou sazbu.

Je tento balíček pro mě vhodný?

Budu upřímná, tento způsob spolupráce není pro každého. Pokud se domníváte, že "hotovo je lepší než dokonalé", vyhovuje vám práce rychlým tempem, jste rozhodní, umíte si stanovit priority a jste typem člověka, který splní domácí úkoly včas :-) je pro vás tento balíček ideální. 

Pokud jste velmi orientovaní na detaily, potřebujete čas na rozhodnutí, rádi zkoušíte různé věci, než si něco vyberete, tento typ projektu není pro vás.

A co za rok?

Za rok vám vyprší členství ve facebookové skupině Kika Online Klub, budete vyzváni k prodloužení členství, pokud budete mít zájem pokračovat. Počítejte také s tím, že bude nutné prodloužit registraci domény a premiové služby, které jste zakoupili v rámci vybraných platforem. 

Stále mám otázky!

Žádný problém! Kontaktujte mě na jsem@kikaonlline.cz a já vám odpovím co nejdříve!

Anebo si rezervujte 30 minutovou konzultaci ZDARMA zde.